Начало » Информация » Съобщения

Търсене

Решения

Решение № 153-НР / 12.03.2013

ОТНОСНО: приемане работата на „Информационно обслужване“ във връзка с отпечатване на Бюлетина с резултатите от гласуването в националния референдум на 27 януари 2013 г.

Решение № 152-НР / 06.02.2013

ОТНОСНО: сигнал от Борис Тодоров за агитация, осъществена в предаването „Денят с Георги Любенов“, излъчено по БНТ

Решение № 151-НР / 04.02.2013

ОТНОСНО: постъпил сигнал от Вяра Петлешкова относно предаването „Отговорът за АЕЦ“, излъчено по Нова телевизия на 27 януари 2013 г.

всички решения

Полезно

СЪОБЩЕНИЕ 25.01.2013

СЪОБЩЕНИЕ

В Централната избирателна комисия са постъпили уведомления от представителите на инициативните комитети, представлявани от Стефан Воденичаров, Иван Иванов и Мария Капон и от 76 народни представители от ПП „ГЕРБ", че техните представители, които имат право да присъстват в помещенията за гласуване на 27 януари 2013 г., ще бъдат с пълномощни, подписани от следните лица:

Инициативен комитет, представляван от Стефан Воденичаров:

Янаки Стоилов и Явoр Куюмджиев

 

76 народни представители:

Доброслав Дилянов Димитров

 

Инициативен комитет, представляван от Иван Иванов:

Димитър Георгиев Стойчев 01 Благоевград
Станка Василева Рускова-Кирязова 02 Бургас
Любомир Баев Роев 03 Варна
Мавроди Евстатиев Калейнски 04 Велико Търново
Стефан Венков Спасов 04 Велико Търново
Цветан Младенов Лилков 05 Видин
Владислава Тошева Лакова 06 Враца
Асен Петков Найденов 07 Габрово
Милко Иванов Басарков 07 Габрово
Ивайло Петров Евдокимов 08 Добрич
Стоян Георгиев Стоянов 09 Кърджали
Анета Николаева Дончева 10 Кюстендил
Иван Христов Пипонов 10 Кюстендил
Тодор Христов Пеев 11 Ловеч
Надя Ангелова Горанова 12 Монтана
Антоанета Иванова Коцина 12 Монтана
Катерина Георгиева Гешева 13 Пазарджик
Мария Маринова Иванова 14 Перник
Йордан Георгиев Децов 15 Плевен
Кирил Валентинов Янкулов 16 Пловдив-град
Борислава Христова Тонева 17 Пловдив-област
Теодор Борисов Ролев 18 Разград
Евгений Николаев Хараламбиев 19 Русе
Неделчо Кирилов Жейнов 20 Силистра
Георги Петров Мавродиев 21 Сливен
Зарко Филипов Маринов 22 Смолян
Ива Юлиянова Лазарова 23 София
Георги Росенов Антонов 24 София
Бонка Сергеева Василева 25 София
Богдан Георгиев Мавродиев 26 Софийска област
Светла Неделчева Карастоянова 27 Стара Загора
Елена Димитрова Дамянова 28 Търговище
Недялко Тодоров Делчев 29 Хасково
Анета Цветанова Георгиева 30 Шумен
Васил Гочев Тодоров 30 Шумен
Стоян Йорданов Стоянов 31 Ямбол

Инициативен комитет, представляван от Мария Капон:

Анатоли Дамянов Асенов